poniedziałek, 25 stycznia 2016

Mamy plakat!


Hej!

Dłuższy czas tutaj nie zaglądaliśmy. Tak po prawdzie to nie bardzo mieliśmy na ten moment co pisać, bo opanowała nas "stagnacja"
Czyżby?
Otóż niezupełnie.

Od kilku miesięcy wspólnie główkujemy nad tym, jak pozyskać fundusze na realizację naszych planów.
Ktoś powie "napadnijcie na bank" - fakt, można, ale to i niepolitycznie i nieetycznie, a zresztą kto chciałby patrzeć na świat przez kratki?
Ponieważ napad na bank odpada, musimy znaleźć bardziej konwencjonalne metody pozyskania pieniędzy.

Otóż, by zainteresować szersze grono sprawą Królika Wołoskiego,postawiliśmy na reklamę.
Nie zobaczycie nas co prawda w krajowych gazetach czy na bilboardach w wielkich miastach, ale niedługo będziecie mogli "oglądać" nas w kilku skromnych, ale przytulnych miejscach.
Wszystko za sprawą plakatów.
Dobrzy przyjaciele "Królików" zrobili na naszą potrzebę kilka bardzo ładnych plakatów. Słowo ładny jest tutaj bardzo nieadekwatne - to są małe dzieła sztuki!
A poważniej - autorami plakatów są Panowie Piotr i Paweł Olejnik, właściciele firmy reklamowej.
Dziękujemy!

Poniżej zamieszczamy wersję elektroniczną - jak Wam się podoba?

1 komentarz:

  1. Plakat ładny! Chętnie wspomogę Was i akcję ratowania cerkwi w Króliku promocją na profilu FB mojej strony www.idziepoziemi.wordpress.com poświęconej cerkwiom południowo-wschodniej Polski. Mam tam spore grono "podglądaczy", można wykorzystać w dobrej sprawie:) Mogę też rozprzestrzenić plakat oraz informacje o zbiórce na rzecz cerkwi w części środowiska turystycznego w Warszawie. Proszę o zgodę na wykorzystanie plakatu. Kilka lat temu wspieraliśmy w ten sposób cerkiew w Bystrem /Bieszczady/. Pozdrawiam, Łukasz (mail: idziepoziemi@tlen.pl)

    OdpowiedzUsuń